Nóż uniwersalny z wysuwanymi ostrzami z automatyczną blokadą Yamoto YMT5374520K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż uniwersalny z wysuwanymi ostrzami z automatyczną blokadą Yamoto YMT5374520K
Yamoto YMT-537-4520K
YMT5374520K
WHEEL LOCK FIXED BLADE TRIMMING KNIFE Yamoto YMT5374520K
Yamoto YMT-537-4520K
SM.CK016,20,1ZLNE
Należy skręcić w lewo, aby odblokować. Obracać ciągle aby rozbierać nóz do wymiany ostrzy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140240476 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Długość całkowita | 155 mm |
| Supplier Part No. | YMT-537-4520K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Silver / Grey |
| Długość całkowita | 155mm |
| Typ | Utility Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Aluminium |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Fixed Blade |