Nóż z odłamywanymi ostrzami 8 ostrzy Kennedy KEN5370200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż z odłamywanymi ostrzami 8 ostrzy Kennedy KEN5370200K
Kennedy KEN-537-0200K
KEN5370200K
NOZ Z ODLAMYWANYMI OSTRZAMI (8 OSTRZY) Kennedy
KEN-537-0200K
SM.CK016,2,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stalowa obudowa, wykończenie ze stali nierdzewnej. Do użytku przez majsterkowiczów, do cięcia papieru/kartonu lub do potrzeb biurowych.
Noże mikro
9 x 55mm, 8-członowe ostrze, bez blokady przesuwania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140114920 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Głębokość całk. | 6.4 |
| Długość całkowita | 193 |
| Waga całkowita | 0.006 |
| Szerokość całk. | 45 |
| Supplier Part No. | 5370200K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Waga elementu | 6 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czerwony |
| Długość całkowita | 80mm |
| Typ | Pocket Knife Utility Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | ABS Plastic |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Rubber Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Operation | Retractable |