Nóż z odłamywanymi ostrzami 9mm Senator SEN5370430K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż z odłamywanymi ostrzami 9mm Senator SEN5370430K
Senator SEN-537-0430K
SEN5370430K
NOZ Z ODLAMYWANYMI OSTRZAMI 9mm Senator
SEN-537-0430K
SM.CK016,2,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zakres noży z konturowym uchwytem i bezpieczne przesuwanie ostrza uniemożliwia przypadkowe wysunięcie i zapewnia płynną pracę urządzenia. Ostrza odłamywalne
posiadają mechanizm blokujący po stronie kciuka. Wymienne ostrza dostępne są na zamówienie.
Nóż z odłamywanymi ostrzami
13-członowe ostrze, 9mm standardowy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140072756 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 193 |
| Waga całkowita | 0.020 |
| Szerokość całk. | 45 |
| Supplier Part No. | SEN-537-0430K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Clear |
| Długość całkowita | 193mm |
| Typ | Safety Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Operation | Retractable |
| Knife Features | Auto-Lock |