Nóż z wysuwanym ostrzem Senator SEN5370500K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż z wysuwanym ostrzem Senator SEN5370500K
Senator SEN-537-0500K
SEN5370500K
NOZ Z WYSUWANYM OSTRZEM Senator
SEN-537-0500K
SM.CK016,12,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Aluminiowa konstrukcja. Komplet z 1 ostrzem zapasowym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140072749 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Głębokość całk. | 22 |
| Długość całkowita | 225 |
| Waga całkowita | 0.070 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | SEN-537-0500K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Waga elementu | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Niebieski |
| Długość całkowita | 225mm |
| Typ | Safety Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Aluminium |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Operation | Retractable |