Nożyce do blach 10" Senator SEN5911100K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do blach 10" Senator SEN5911100K
Senator SEN-591-1100K
SEN5911100K
NOZYCE DO BLACH 10" Senator
SEN-591-1100K
SM.CK016,30,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tradycyjna konstrukcja, do generalnego użytku przy cięciu blach stalowych, miedzianych i aluminium.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161399 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 250 mm |
| Supplier Part No. | SEN-591-1100K |
| UNSPSC Code | 27111519 |
| Waga elementu | 330 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Typ | Tin Snips/Shears |
| Typ nacięcia | Straight |
| Liczba elementów | |
| Materiał ostrza | Hardened Carbon Steel |
| Handle Material | Bi Material |
| Compatible Materials | Aluminium Copper Mild Steel |
| Maximum Cutting Thickness | 1mm 3/64" cal |
| Handle Shape | Straight |