Nożyce do cięcia kabli 18mm Kennedy KEN5589400K PRO20
dostępny
Cena regularna:
464,30 zł
Cena regularna:
377,48 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do cięcia kabli 18mm Kennedy KEN5589400K
Kennedy KEN-558-9400K
Nożyce do cięcia kabli 18mm
KEN-558-9400K
Opis produktu
Szczypce te mają obrabiane cieplnie krawędzie tnące i są przeznaczone do cięcia kabli miedzianych/aluminiowych przy minimalnym odkształceniu przecinanej powierzchni.Dla wygody użytkownika przy wywieraniu nacisku podczas przecinania zastosowano rączki z miękkim uchwytem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cutting Capacity | 18mm |
| Kod EAN13 | 5036140045606 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 15" calowe |
| Długość | 380mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 390 |
| Waga całkowita | 0.74 |
| Szerokość całk./opak. | 150 |
| Nr produktu | CCL018 |
| Kod UNSPSC | 27112100 |
| Waga elementu | 3.4 kg |
KEN5589400K
NOZYCE DO CIECIA KABLI 18mm Kennedy
KEN-558-9400K
SM.CK016,261,7ZLNE
Narzędzia Cromwell