Nożyce do prętów 18" mocne tnące centralne Kennedy KEN5922294K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
373,60 zł
Cena regularna:
303,74 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy 18" HIGH TENSILE BOLT CUTTER CENTRE CUT KEN5922294K
Kennedy KEN-592-2294K
KEN5922294K Kennedy 18" HIGH TENSILE BOLT CUTTER CENTRE CUT
High Tensile Bolt Cutters - Centre Cut
Clipper and Centre cut bolt cutters. 40HRC.
Available in 3 sizes:
12"(330mm) clipper, dia 5mm.
18"(460mm) centre, dia 7mm.
24"(620mm) centre , dia 8mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| eCl@ss Code | 21040302 |
| Supplier Part No. | 5922294K |
| UNSPSC Code | 27111512 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Centre Cut |
| Cutting Capacity | 6mm (1/4" ) @ 1200N/mm2 (80 tons/in2) 7mm (9/32" ) @ 735N/mm2 (45 tons/in2) |
| Do użycia z | |
| Długość całkowita | 460mm 18" cal |
| Typ | High Tensile Bolt Cutter |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Stal |
| Materiał szczęk | Drop Forged Hardened Carbon Steel |
| Grip Material | Plastic |