Nożyce do zwojów papierowych 10" Kennedy KEN5332200K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do zwojów papierowych 10" Kennedy KEN5332200K
Kennedy KEN-533-2200K
KEN5332200K
NOZYCE DO ZWOJOW PAPIEROWYCH 10" Kennedy
KEN-533-2200K
SM.CK016,57,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nożyce do zwojów papierowych
W całości metalowe, ostrza ze stali nierdzewnej w celu idealnej precyzji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140018389 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 225 mm |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 300 |
| Waga całkowita | 0.25 |
| Szerokość całk. | 110 |
| Supplier Part No. | 5332200K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Waga elementu | 270 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Grey |
| Długość całkowita | 225mm 10" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Includes | PVC Wallet |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Metal |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Wallpaper |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Straight/Symmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | Carpet/Craft Scissors |