Nożyce mini do podcinania proste 8" Kennedy KEN5920080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce mini do podcinania proste 8" Kennedy KEN5920080K
Kennedy KEN-592-0080K
Nożyce MINI do PODCINANIA proste 8"
KEN-592-0080K
Opis produktu
Wykonane z kutej utwardzonej stali z mechanizmem sprężynowym do jednoręcznej obsługi. Nasadki plastikowe antyślizgowe. Dostępne z ostrzami prostymi i wygiętymi. Do materiałów lekko ciągliwych.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cutting Capacity 735N/mm2 (45 tons/in2) | 1/8" calowe |
| Cutting Capacity 735N/mm2 (45 tons/in2) | 3mm |
| Kod EAN13 | 5036140030305 |
| Kod eCl@ss | 21040302 |
| Jaw Type | prosty |
| Długość całk./opak. | 205mm |
| Długość całk./opak. | 8" calowe |
| Nr produktu | BCS200 |
| Kod UNSPSC | 27111512 |
| Waga elementu | 0.30 kg |
KEN5920080K
NOZYCE MINI DO PODCINANIA PROSTE 8" Kennedy
KEN-592-0080K
SM.CK016,72,3ZLNE
Narzędzia Cromwell