Nożyce wysokowydajne 8" Kennedy KEN5333880K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8" PLASTIC HANDLE heavy duty SCISSORS Kennedy KEN5333880K
Kennedy KEN-533-3880K
KEN5333880K
8" PLASTIC HANDLE heavy duty SCISSORS Kennedy
KEN-533-3880K
SM.CK016,18,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne generalnego użytku nożyce KENNEDY z rękojeściami o dużych otworach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111506 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5333880K |
| EAN13 Barcode | 5036140250796 |
| Długość | 205 (8") mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czerwony |
| Długość całkowita | 205mm 8" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Food Garden Plant Paper/Card Textile |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Offset/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | General Purpose |