Nożyczki 5.1/2" do papieru proste Senator SEN5330400K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5.1/2" PLASTIC HANDLE STRAIGHT SCISSORS Senator SEN5330400K
Senator SEN-533-0400K
SEN5330400K
5.1/2" PLASTIC HANDLE STRAIGHT SCISSORS Senator
SEN-533-0400K
SM.CK016,2,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nie wyginające się ostrza wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, z uchwytami plastikowymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111506 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-533-0400K |
| EAN13 Barcode | 5036140253063 |
| Długość | 140 (5 1/2") mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Niebieski |
| Długość całkowita | 140mm 5-1/2" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Paper/Card |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Straight/Symmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | General Purpose |