Nożyczki 8.1/4" asymetryczne plastikowa rękojeść Senator SEN5330500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8.1/4" PLASTIC HANDLE OFFSET SCISSORS Senator SEN5330500K
Senator SEN-533-0500K
SEN5330500K
8.1/4" PLASTIC HANDLE OFFSET SCISSORS Senator
SEN-533-0500K
SM.CK016,5,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Asymetryczny kształt rękojeści z dwuwarstwowego materiału z hartowanymi i szlifowanymi ostrzami ze stali pozwala aby nożyczki można było stosować wygodnie tuż nad powierzchni... robocz... podczas cięcia tkaniny w linii prostej. Proste i zakrzywione
końcówki ostrzy są odpowiednie
zarówno dla długich cięć i
precyzyjnego cięcia ściegu.
Ostre ostrza ze stali
nierdzewnej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140253124 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 210 (8 1/4") mm |
| Supplier Part No. | SEN-533-0500K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Niebieski |
| Długość całkowita | 210mm 8-1/4" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Textile |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed Rounded |
| Handle Shape | Offset/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | Tailors Scissor |