Nożyczki do cięcia światłowodów 165mm Kennedy KEN5333580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FIBRE OPTIC SHEARS - SERRATED BLADE 160mm Kennedy KEN5333580K
Kennedy KEN-533-3580K
KEN5333580K
FIBRE OPTIC SHEARS - SERRATED BLADE 160mm Kennedy
KEN-533-3580K
SM.CK016,69,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
FOC160
Opracowany do cięcia światłowodów, materiałów typy KELVAR, plastikowych ramek, obić, nagłówków, sukna, materiału, sznurka oraz wielu innych. Lekki oraz łatwy w użycia dla osób praworęcznych oraz leworęcznych. Długotrwały, precyzyjnie zeszlifowany stop stali z dużą zawartością węgle z ostrzami molibdenowo-wanadowymi.
Ząbkowane ostrze zapobiega poślizgowi. Nastawna oś reguluje napięcie pomiędzy ostrzami. Wydłużony trzpień zwiększa wytrzymałość.
Długość całkowita: 160mm
Długość cięcia: 42mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140225688 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 12 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 0.082 |
| Szerokość całk. | 114 |
| Supplier Part No. | 5333580K |
| UNSPSC Code | 27111510 |
| Waga elementu | 82 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm |
| To Suit | |
| Typ | Cutter |
| Materiał ostrza | Carbon Alloy Steel Molybdenum Vanadium |
| Handle Material | |
| Tool Features | Adjustable Pivot Points Right and Left Handed Users |
| Compatible Wire Type | Fibre Optic |
| Maximum Wire Gauge Capacity | mm? square millimetre |
| Minimum Wire Gauge Capacity | mm? square millimetre |
| Wire Gauge Capacity Range | mm? square millimetre |