Nożyczki domowe 10" z uchwytem plastikowym Kennedy KEN5333100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Nożyczki domowe 10" z uchwytem plastikowym KEN5333100K
Kennedy KEN-533-3100K
KEN5333100K Kennedy NOZYCZKI DOMOWE UCHWYTYPLASTIKOWE 10"
Nożyczki domowe
Przydatne do najróżniejszych cięć związanych z pracą w domu. Ostrza wykonane ze stali ciętej, utwardzonej, z asymetrycznym plastikowym uchwytem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140114166 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 255 mm |
| Głębokość całk. | 12 |
| Długość całkowita | 290 |
| Waga całkowita | 0.091 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Supplier Part No. | 5333100K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Waga elementu | 110 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czerwony |
| Długość całkowita | 255mm 10" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Includes | PVC Wallet |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Paper/Card |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Straight/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | General Purpose |