Nożyczki domowe z plastikowym uchwytem 7" Kennedy KEN5333070K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki domowe z plastikowym uchwytem 7" Kennedy KEN5333070K
Kennedy KEN-533-3070K
KEN5333070K
NOZYCZKI DOMOWE, UCHWYTY PLASTIKOWE 7" Kennedy
KEN-533-3070K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nożyczki domowe
Przydatne do najróżniejszych cięć związanych z pracą w domu. Ostrza wykonane ze stali ciętej, utwardzonej, z asymetrycznym plastikowym uchwytem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 210 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Waga całkowita | 0.054 |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5333070K |
| EAN13 Barcode | 5036140114142 |
| Długość | 7" cal |
| Długość | 180 mm |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czerwony |
| Długość całkowita | 180mm 7" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Includes | PVC Wallet |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Paper/Card |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Straight/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | General Purpose |