Nożyczki domowe z plastikowym uchwytem 7" Kennedy KEN5333270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki domowe z plastikowym uchwytem 7" Kennedy KEN5333270K
Kennedy KEN-533-3270K
KEN5333270K
NOZYCZKI KUCHENNE, UCHWYTY PLASTIKOWE 7" Kennedy
KEN-533-3270K
SM.CK016,13,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nożyczki kuchenne
Asymetryczne uchwyty wykonane ze stali ciętej, utwardzane ostrza. Zaprojektowane do wykonywania precyzyjnych cięć.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140114180 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 190 mm |
| Długość | 71/2" cal |
| Głębokość całk. | 8 |
| Długość całkowita | 210 |
| Waga całkowita | 0.052 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Supplier Part No. | 5333270K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czerwony |
| Długość całkowita | 190mm 7-1/2" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Includes | PVC Wallet |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Paper/Card |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Offset/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | Kitchen Scissors |