Nożyczki z asymetrycznym uchwytem 9.1/2" Kennedy KEN5333960K PRO20 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
9.3/4" BI-MATERIAL GRIP OFFSET SCISSORS Kennedy KEN5333960K
Kennedy KEN-533-3960K
KEN5333960K
9.3/4" BI-MATERIAL GRIP OFFSET SCISSORS Kennedy
KEN-533-3960K
SM.CK016,18ZLNE
Narzędzia Cromwell
Asymetryczny kształt rękojeści z dwuwarstwowego materiału z hartowanymi i szlifowanymi ostrzami ze stali pozwala aby nożyczki można było stosować wygodnie tuż nad powierzchni... robocz... podczas cięcia tkaniny w linii prostej. Proste i zakrzywione końcówki ostrzy są odpowiednie zarówno dla długich cięć i precyzyjnego cięcia ściegu. Ostre ostrza ze stali nierdzewnej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111506 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5333960K |
| EAN13 Barcode | 5036140250840 |
| Długość | 245 (9 3/4") mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czarny Czerwony |
| Długość całkowita | 245mm 9-3/4" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Bi-Material |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Textile |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Offset/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | Tailors Scissor |