Obciągacz diamentowy 0,25 karata Senator SEN4960250K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obciągacz diamentowy 0,25 karata Senator SEN4960250K
Senator SEN-496-0250K
SEN4960250K
Obciągacz diamentowy 0.25 KARAT Senator SEN4960250K
SEN-496-0250K
KC-016,48,8ZN/SM.[NM]
Zestaw 3-sztukowy
Do średnich warunków pracy. 1/2" Średnica x 6" (- 9100K).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| Diamond Size | 0.25 ct |
| EAN13 | 5036140160248 |
| ecl@ss | 21019109 |
| For Wheel Diameter | Up to 150 mm |
| Oznaczenie | SEN-496-0250K |
| UNSPSC | 23131515 |
| Waga | 149 g |