Obciągacz diamentowy SP150 1/2"x6" 1,5 karata Kennedy KEN4960150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
94,51 €
Cena regularna:
76,84 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obciągacz diamentowy SP150 1/2"x6" 1,5 karata Kennedy KEN4960150K
Kennedy KEN-496-0150K
Obciągacz diamentowy SP150 1/2"x6" 1.50 KARAT
KEN-496-0150K
Opis produktu
Końcówka diamentowa może być wymieniona na nową, kiedy się spłaszczy. Dzięki temu przedłuża się żywotność narzędzia (ceny wymiennych końcówek dostępne na żądanie).Wymiar uchwytu 1/2”x6”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Diamond Size | 1.50 ct |
| Kod EAN13 | 5036140109391 |
| Kod eCl@ss | 21019109 |
| For Wheel Diameter | 18" calowe |
| For Wheel Diameter | 460mm |
| Model, kod produktu | SP150 |
| Nr produktu | KEN-496-0150K |
| Kod UNSPSC | 23131515 |
| Waga | 170g |
KEN4960150K
OBCIAGACZ DIAMENTOWY SP150 1/2"x6" 1.50 KARAT Kennedy
KEN-496-0150K
SM.CK016,211,8ZLNE
Narzędzia Cromwell