Obcinak do rur średni 3-28mm Kennedy KEN5885490K KEN-588-5490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obcinak do rur średni 3-28mm Kennedy KEN5885490K KEN-588-5490K
Kennedy KEN-588-5490K
Obcinak do rur średni 3-28mm
KEN-588-5490K
Opis produktu
Do cienkich rurek z miedzi, mosiądzu, aluminium. Dostarczany z zapasowym krążkiem tnącym. Szerokość 25mm, Długość 95mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cutting Capacity | 3 - 28mm |
| Kod EAN13 | 5036140005228 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Kod UNSPSC | 23241610 |
| Waga elementu | 270g |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Overall Length | 95 mm millimetre 3-3/4 in. inch |
| Product Number | |
| Type | Single Stroke Tube Cutter |
| Pipe Capacity | 3 to 28 mm millimetre |
| Blade Material | |
| Body Material | |
| Special Features | |
| Maximum Pipe Capacity | 28 mm millimetre 1-3/32 in. inch |
| Minimum Pipe Capacity | 3 mm millimetre 1/8 in. inch |
| Compatible Pipe Material | Aluminium Brass Conduit Copper |
| Compatible Pipe Edge | |
| Maximum Pipe Thickness | mm millimetre in. inch |
| Number of Rollers | |
| Number of Cutter Wheels |
KEN5885490K
OBCINAK DO RUR SREDNI 3-28mm Kennedy
KEN-588-5490K
SM.CK016,66,3ZLNE
Narzędzia Cromwell