Obcinak nakrętek 22-27mm 7/8-1.1/16" (22-27mm) rozmiat 4 Kennedy KEN5034270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OBCINAK NAKRETEK 7/8-1.1/16" (22-27mm) ROZ. 4 Kennedy KEN5034270K
Kennedy KEN-503-4270K
Obcinak nakrętek 7/8-1.1/16" (22-27mm) ROZ. 4
KEN-503-4270K
Opis produktu
Wykonane z kutej, utwardzonej, hartowanej stali. Do odblokowania uszkodzonych zablokowanych nakrętek.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 22 - 27mm |
| Capacity | 7/8" - 1 1/16" in |
| Kod EAN13 | 5036140010239 |
| Kod eCl@ss | 21110000 |
| Głębokosć całk./opak. | 27 |
| Długość całk./opak. | 208 |
| Waga całkowita | 0.68 |
| Szerokość całk./opak. | 88 |
| Model, kod produktu | 4 |
| Kod UNSPSC | 27111520 |
| Waga elementu | 600g |
KEN5034270K
OBCINAK NAKRETEK 7/8-1.1/16" (22-27mm) ROZ. 4 Kennedy
KEN-503-4270K
SM.CK016,80,6ZLNE
Narzędzia Cromwell