Obcinak nakrętek 9-12mm 3/8-1/2" rozmiar 1 Kennedy KEN5034090K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OBCINAK NAKRETEK 3/8-1/2" (9-12mm) ROZ. 1 Kennedy KEN5034090K
Kennedy KEN-503-4090K
Obcinak nakrętek 3/8-1/2" (9-12mm) ROZ. 1
KEN-503-4090K
Opis produktu
Wykonane z kutej, utwardzonej, hartowanej stali. Do odblokowania uszkodzonych zablokowanych nakrętek.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 3/8" - 1/2" in |
| Capacity | 9 - 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140010208 |
| Kod eCl@ss | 21110000 |
| Głębokosć całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 208 |
| Waga całkowita | 0.102 |
| Szerokość całk./opak. | 88 |
| Model, kod produktu | 1 |
| Kod UNSPSC | 27111520 |
| Waga elementu | 90g |
KEN5034090K
OBCINAK NAKRETEK 3/8-1/2" (9-12mm) ROZ. 1 Kennedy
KEN-503-4090K
SM.CK016,45,1ZLNE
Narzędzia Cromwell