Obniżony podnośnik samochodowy 2,5 tonowy Kennedy KEN5036530K KEN-503-6530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$276.71
Cena regularna:
$224.97
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obniżony podnośnik samochodowy 2,5 tonowy Kennedy KEN5036530K KEN-503-6530K
Kennedy KEN-503-6530K
KEN5036530K
2.5-TONNE LOW PROFILE TROLLEY JACK Kennedy KEN5036530K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140224155 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Supplier Part No. | 5036530K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | |
| Lifting Capacity | 2.5 t metric tonnekg |
| Model, kod produktu | T830018 |
| Typ produktu | Trolley Jack |
| To Suit | |
| Waga elementu | 34kg |
| Standard, norma | |
| Maximum Saddle Adjustment | mm |
| Additional Features | A low entry height Rubber grip pump handle |
| Lifting Height Min. | 85 mm |
| Lifting Height Max. | 450 mm |
Kennedy KEN-503-6530K
SM.CK016,846,7ZLNE