Obrotowy wrzeciądz ze skoblem 250mm czarny Matlock MTL9496230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obrotowy wrzeciądz ze skoblem 250mm czarny Matlock MTL9496230K
Matlock MTL-949-6230K
MTL9496230K
250mm SWIVEL HASP & STAPLE BLACK Matlock
MTL-949-6230K
SM.CK016,33,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obrotowy wrzeciądz ze skoblem
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | HS147-PP0250BK |
| EAN13 Barcode | 5036140069725 |
| Długość | 9" cal |
| Długość | 250 mm |
| Finish | Czarny |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 250mm 9" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | HS147-PP0250BK |
| Typ produktu | Swivel Hasp & Staple |
| Shackle Type | Horizontal |
| To Suit Shackle | mm |
| Szerokość | mm |