Oczkowe mocowanie drążka tłoka 10x32mm KFKPRE10 Kennedy KEN2943200A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oczkowe mocowanie drążka tłoka 10x32mm KFKPRE10 Kennedy KEN2943200A
Kennedy KEN-294-3200A
KEN2943200A
KFKPRE10 10x32 PISTONROD EYE Kennedy
KEN-294-3200A
SM.CK016,49,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do cylindra zgodnego z normami ISO 6431/VDMA 24562.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131702 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2943200A |
| EAN13 Barcode | 5036140292789 |
| Model Number | KFKPRE10 |
| Rod Thread | M10 |
| Cylinder Type | ISO/VDMA |
| Cylinder Diameter | 32 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 32mm |
| Numer produktu | KFKPRE10 |
| Typ produktu | |
| To Suit | mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | 32 |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | M10mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | mm |
| For Use On | ISO 6431/VDMA 24562 cylinders |
| Standard, norma | |
| Additional Features |