Oczkowe mocowanie drążka tłoka 16x50-63mm KFKPRE16 Kennedy KEN2943202C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$43.29
Cena regularna:
$35.19
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oczkowe mocowanie drążka tłoka 16x50-63mm KFKPRE16 Kennedy KEN2943202C
Kennedy KEN-294-3202C
KEN2943202C
KFKPRE16 16x50 -63 PISTON ROD EYE Kennedy
KEN-294-3202C
SM.CK016,129,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do cylindra zgodnego z normami ISO 6431/VDMA 24562.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cylinder Diameter | 50 - 63 mm |
| Cylinder Type | ISO/VDMA |
| EAN13 Barcode | 5036140292802 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Model Number | KFKPRE16 |
| Rod Thread | M16 |
| Supplier Part No. | 2943202C |
| UNSPSC Code | 27131702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 50 - 63mm |
| Numer produktu | KFKPRE16 |
| Typ produktu | |
| To Suit | mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | 50-63 |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | M16mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | mm |
| For Use On | ISO 6431/VDMA 24562 cylinders |
| Standard, norma | |
| Additional Features |