Oczkowe mocowanie drążka tłoka 20x80-100mm KFKPRE20 Kennedy KEN2943203D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
261,50 zł
Cena regularna:
212,60 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oczkowe mocowanie drążka tłoka 20x80-100mm KFKPRE20 Kennedy KEN2943203D
Kennedy KEN-294-3203D
KEN2943203D
KFKPRE20 20x80 -100 PISTON ROD EYE Kennedy
KEN-294-3203D
SM.CK016,216ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do cylindra zgodnego z normami ISO 6431/VDMA 24562.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cylinder Diameter | 80 - 100 mm |
| Cylinder Type | ISO/VDMA |
| EAN13 Barcode | 5036140292819 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Model Number | KFKPRE20 |
| Rod Thread | M20 |
| Supplier Part No. | 2943203D |
| UNSPSC Code | 27131702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 80 - 100mm |
| Numer produktu | KFKPRE20 |
| Typ produktu | |
| To Suit | mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | 80-100 |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | M20mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | mm |
| For Use On | ISO 6431/VDMA 24562 cylinders |
| Standard, norma | |
| Additional Features |