Ogniwo do szybkich napraw 3,5mm Matlock MTL9783370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ogniwo do szybkich napraw 3,5mm Matlock MTL9783370K
Matlock MTL-978-3370K
MTL9783370K
3.5mm QUICK REPAIR LINK BZP-ELECTRO GALV (PK-2) Matlock
MTL-978-3370K
SM.CK016,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Może być używane jako tymczasowy lub stały łącznik do łączenia łańcuchów lub lin.
Wykończenie: cynkowany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 311-PP0035ZP |
| EAN13 Barcode | 5036140066700 |
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Finish | Zinc Plated |
| Średnica | 3/32" cal |
| Średnica | 3.5 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm |
| Numer produktu | 311-PP0035ZP |
| Typ produktu | Quick Repair Links |
| Średnica | 3.5mm |
| Size | mm |
| Wykończenie, powłoka | Zinc Plated |
| Package Quantity | 2 |