Ogniwo reparacyjne 7mm Matlock MTL9783320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ogniwo reparacyjne 7mm Matlock MTL9783320K
Matlock MTL-978-3320K
MTL9783320K
7mm STEEL MENDING LINK -CHAIN JOIN BZP-E/GALV (5) Matlock
MTL-978-3320K
SM.CK016,15,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jest to proste ogniwo z „odwiniętymi” końcami w miejscu przecięcia ogniwa, gdzie była największa wytrzymałość. Doskonałe do łączenia lub naprawiania łańcuchów.
Wykończenie: galwanizowany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140066670 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 2" cal |
| Długość | 51 mm |
| Size | 7 mm |
| Supplier Part No. | 305-PP0070ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 51mm 2" cal |
| Numer produktu | 305-PP0070ZP |
| Typ produktu | Mending Links |
| Size | 7mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 2 |