Olej Sherwood płynny 500ml ciecz do obróbki skrawaniem Sherwood SHR7324020K SHR-732-4020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Olej Sherwood płynny 500ml ciecz do obróbki skrawaniem Sherwood SHR7324020K SHR-732-4020K
Sherwood SHR-732-4020K
SHR7324020K
OLEJ SHERWOOD - CIECZ 500ml Sherwood
SHR-732-4020K
SM.CK016,42,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
400ml pianka w aerozolu dociera do trudno dostępnych miejsc i pracujących krawędzi tnących.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140013766 |
| Lubricant Type | Liquid |
| Rozmiar | 500 ml |
| Supplier Part No. | SHR-732-4020K |
| UNSPSC Code | 15121502 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Drilling Sawing Tapping |
| Container Type | Bottle |
| Features | High anti weld features Reduces heat Silicone and CFC free |
| Model, kod produktu | 32872-AA |
| Size | 500ml |
| For Use On | Ceramics Stainless Steels |
| Standard, norma |