Ołówek artystyczny No.8 w obsadzie z miękkiego drzewa Kennedy KEN5336460K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.8 ARTIST PENCIL BRUSHWOODEN HANDLE Kennedy KEN5336460K
Kennedy KEN-533-6460K
KEN5336460K
No.8 ARTIST PENCIL BRUSHWOODEN HANDLE Kennedy
KEN-533-6460K
SM.CK016,5,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Drewniany uchwyt. Każdy pędzel jest oznaczony co do jego wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140229174 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No.8 |
| Supplier Part No. | 5336460K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 190mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | mm |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Medium Point |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Hair |
| Brush Size Number | No.8 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Brown |
| Brush Length | 23mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |