Opakowanie na narzędzia 8x104mm 5szt. opak. 50szt. Avon AVN8372110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opakowanie na narzędzia 8x104mm 5szt. opak. 50szt. Avon AVN8372110K
Avon AVN-837-2110K
AVN8372110K
8x104mm RED SPLIT PACK 5-PCE (PK-50) Avon
AVN-837-2110K
SM.CK016,233,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pudełko o wszechstronnym zastosowaniu. Na pojedyncze pudełko składa się wiele elementów pakownych. Odłączane jednostki pozwalają uniknąć czasochłonnego pakowania pojedynczych przedmiotów. Możliwa jest dowolna liczba pojedynczych jednostek - wystarczy odłączyć je zgodnie z potrzebą. Wykonane z polipropylenu, są mocne, wytrzymałe i odporne na oleje i wilgoć. Dostępne w 5-elementowych zestawach po 50 szt.
Kolor: Czerwony
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140248342 |
| eCl@ss Code | 24290905 |
| Głębokość całk. | 385 |
| Długość całkowita | 190 |
| Waga całkowita | 1.74 |
| Szerokość całk. | 575 |
| Supplier Part No. | 8372110K |
| UNSPSC Code | 24112503 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Depth | mm |
| Wysokość | mm |
| Długość | 104mm |
| Materiał | Plastic |
| Typ | Tube |
| Waga | g gram kg |
| Szerokość | 8mm |
| Recyclable/Non-recyclable | |
| Pack Quantity | 50 |
| Micron |