Opaska ścierna No.6 9,5x38mm P120 prosta AlOx York Abrasives YRK2057120K PRO25
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaska ścierna No.6 9,5x38mm ALOx P120 prosta York Abrasives YRK2057120K
York Abrasives YRK-205-7120K
YRK2057120K
Opaska ścierna prosta No.6 9.5x38mm AL/OX P120 York Abrasives YRK2057120K
YRK-205-7120K
KC-016,3ZN/SM.[NM]
Maksymalne prędkości:
Do 12mm średn. 22,000 obrotów na minutę
Do 19mm średn. 18000 obrotów na minutę
Do 25mm średn. 10,000 obrotów na minutę
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 9.5 mm |
| EAN13 | 5036140216389 |
| ecl@ss | 21011309 |
| Ziarnistość | P120 |
| Długość | 38 mm |
| Oznaczenie | YRK-205-7120K |
| Type | CR6 |
| UNSPSC | 31191516 |
| Weight per 100 | 400 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P120 |
| Maximum Operating Speed | 22000 rpm revolutions per minute |
| Długość całkowita | 38mm |
| Type | CR6 |
| Średnica | 9.5mm |
| Cartridge Shape | Straight |