Opaska ścierna No.6 9,5x38mm P80 prosta AlOx York Abrasives YRK2057110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaska ścierna No.6 9,5x38mm ALOx P80 prosta York Abrasives YRK2057110K
York Abrasives YRK-205-7110K
YRK2057110K
Opaska ścierna prosta No.6 9.5x38mm AL/OX P80 York Abrasives YRK2057110K
YRK-205-7110K
SM.CK016,3ZLNE
Spiralnie nawinięte płótno ścierne, podczas pracy odsłania ciągle nowe warstwy. Używa się do usuwania odprysków po spawaniu,okrawania, wygładzania, polerowania. Konieczny jest stalowy trzpień by utrzymać jakość operacji.
Maksymalne prędkości:
Do 12mm średn. 22,000 obrotów na minutę
Do 19mm średn. 18000 obrotów na minutę
Do 25mm średn. 10,000 obrotów na minutę
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 9.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140216372 |
| eCl@ss Code | 21011309 |
| Ziarnistość | P80 |
| Długość | 38 mm |
| Waga całkowita | 0.004 |
| Supplier Part No. | 2057110K |
| Typ | CR6 |
| UNSPSC Code | 31191516 |
| Weight per 100 | 400 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P80 |
| Maximum Operating Speed | 22,000 rpm revolutions per minute |
| Długość całkowita | 38mm |
| Typ | CR6 |
| Średnica | 9.5mm |
| Materiał ścierny | Aluminium oxide |
| Mandrel Type | CRM5 |
| Cartridge Shape | Straight |