Opaski zaciskowe 12,7x580mm 100szt. Edison EDI5151500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 12,7x580mm 100szt. Edison EDI5151500K
Edison EDI-515-1500K
EDI5151500K
OPASKI ZACISKOWE NATURALNES12.7x580mm 100szt. Edison
EDI-515-1500K
KC-016,159,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Suitable for securing or retaining cables, pipe bundles and objects of various shapes and sizes. The design of the head guarantees a high tensile strength while allowing a very low insertion force. Heat resistant up to 85°C. Flame-retardant. Supplied in pack of 100.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 | 5036140256347 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Rozmiar | 12.7x580mm |
| Oznaczenie | EDI-515-1500K |
| UNSPSC | 39121703 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Numer produktu | |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C degree Celsius |
| Cable Tie Length | 580mm m metre |
| Cable Tie Width | 12.7mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 204mm |
| Tensile Strength | 114kg |
| Cable Tie Dimensions | 12.7mm x 580mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | mm |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | mm |
| Cable Tie Gun Capacity Range | mm |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |