Opaski zaciskowe 3,5x370mm 100szt. Edison EDI5152260K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 3,5x370mm 100szt. Edison EDI5152260K
Edison EDI-515-2260K
EDI5152260K
PASKI ZACISKOWE, 3.5x370mm (opak-100) Edison
EDI-515-2260K
SM.CK016,27,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 500 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Waga | 0.18 |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 5152260K |
| EAN13 Barcode | 5036140007710 |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 370 mm |
| Szerokość | 3.5mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 370 mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Product Number | CHS-4 X 370 |
| Szerokość | 3.5 mm |
| Tensile Strength | 18kg |
| Pack Quantity | 100 |