Opaski zaciskowe 4,8x300mm 100szt. Edison EDI5152340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 4,8x300mm 100szt. Edison EDI5152340K
Edison EDI-515-2340K
EDI5152340K
KC-016,25ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 | 5036140007772 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Długość | 300 mm |
| Głębokość całkowita | 25 |
| Długość całkowita | 410 |
| Waga całkowita | 0.20 |
| Szerokość całk. | 120 |
| Oznaczenie | CHS-5 X 300 |
| UNSPSC | 39121703 |
| Szerokość | 4.8 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Numer produktu | CHS-5 X 300 |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C Celsius |
| Cable Tie Length | 300mm m metre |
| Cable Tie Width | 4.8mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 76mm |
| Tensile Strength | 22kg |
| Cable Tie Dimensions | 4.8mm x 300mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | |
| Cable Tie Gun Capacity Range | |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |