Opaski zaciskowe 4,8x380mm 100szt. Edison EDI5152370K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 4,8x380mm 100szt. Edison EDI5152370K
Edison EDI-515-2370K
EDI5152370K
PASKI ZACISKOWE, 4.8x380mm (opak-100) Edison
EDI-515-2370K
KC-016,36ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 | 5036140007802 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Długość | 380 mm |
| Głębokość całkowita | 25 |
| Długość całkowita | 510 |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Szerokość całk. | 120 |
| Oznaczenie | CHS-5 x 380 |
| UNSPSC | 39121703 |
| Szerokość | 4.8 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Numer produktu | CHS-5 X 380 |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C Celsius |
| Cable Tie Length | 380mm m metre |
| Cable Tie Width | 4.8mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 106mm |
| Tensile Strength | 22kg |
| Cable Tie Dimensions | 4.8mm x 380mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | |
| Cable Tie Gun Capacity Range | |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |