Opaski zaciskowe 7,6x450mm czarne 100szt. Edison EDI5150330K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7,6x450mm czarne 100szt. Edison EDI5150330K
Edison EDI-515-0330K
EDI5150330K
Opaski zaciskowe kolor czarny 7.6x450mm 100szt. Edison
EDI-515-0330K
SM.CK016,64,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140256125 |
| Size | 7.6x450mm |
| Supplier Part No. | 5150330K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 450mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | Nylon |
| Szerokość | 7.6mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Pack Quantity | 100 |