Opaski zaciskowe 7,9x350mm 100szt. Edison EDI5152610K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7,9x350mm 100szt. Edison EDI5152610K
Edison EDI-515-2610K
EDI5152610K
KC-016,44,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 | 5036140007888 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Długość | 350 mm |
| Głębokość całkowita | 35 |
| Długość całkowita | 475 |
| Waga całkowita | 0.44 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Oznaczenie | CHS-8 x 350 |
| UNSPSC | 39121703 |
| Szerokość | 7.9 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Numer produktu | CHS-8 X 350 |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C Celsius |
| Cable Tie Length | 350mm m metre |
| Cable Tie Width | 7.9mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 90mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Cable Tie Dimensions | 7.9mm x 350mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | |
| Cable Tie Gun Capacity Range | |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |