Opaski zaciskowe 7,9x400mm 100szt. Edison EDI5152620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7,9x400mm 100szt. Edison EDI5152620K
Edison EDI-515-2620K
EDI5152620K
PASKI ZACISKOWE, 7.9x400mm (opak-100) Edison
EDI-515-2620K
SM.CK016,49,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140007895 |
| Długość | 400 mm |
| Głębokość całk. | 35 |
| Długość całkowita | 565 |
| Waga całkowita | 0.46 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 5152620K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Szerokość | 7.9 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 400mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Numer produktu | CHS-8 X 400 |
| Szerokość | 7.9mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Pack Quantity | 100 |