Opaski zaciskowe 7x200mm 100szt. Edison EDI5152500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7x200mm 100szt. Edison EDI5152500K
Edison EDI-515-2500K
EDI5152500K
PASKI ZACISKOWE, 7.0x200mm (opak-100) Edison
EDI-515-2500K
KC-016,31,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 | 5036140007833 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Długość | 200 mm |
| Głębokość całkowita | 35 |
| Długość całkowita | 310 |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Oznaczenie | CHS-8 x 200 |
| UNSPSC | 39121703 |
| Szerokość | 7mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Numer produktu | CHS-8 X 200 |
| Type | Cable Tie |
| Includes | (100) Cable Ties |
| Operating Temperature Range | 40 to 85°C Celsius |
| Cable Tie Length | 200mm m metre |
| Cable Tie Width | 7mm |
| Cable Tie Material | Nylon |
| Maximum Cable Bundle Diameter | 53mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Cable Tie Dimensions | 7mm x 200mm |
| Minimum Cable Tie Gun Capacity | |
| Maximum Cable Tie Gun Capacity | |
| Cable Tie Gun Capacity Range | |
| Reusability | Single Use |
| Pack Quantity | 100 |