Opaski zaciskowe 7x300mm 100szt. Edison EDI5152520K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 7x300mm 100szt. Edison EDI5152520K
Edison EDI-515-2520K
EDI5152520K
PASKI ZACISKOWE, 7.0x300mm (opak-100) Edison
EDI-515-2520K
SM.CK016,36ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 435 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Waga | 0.34 |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 5152520K |
| EAN13 Barcode | 5036140007857 |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 7mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 300 mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Product Number | CHS-8 X 300 |
| Szerokość | 7mm |
| Tensile Strength | 55kg |
| Pack Quantity | 100 |