Opaski zaciskowe 9x550mm 100szt. Edison EDI5152810K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 9x550mm 100szt. Edison EDI5152810K
Edison EDI-515-2810K
EDI5152810K
PASKI ZACISKOWE, 9.0x550mm (opak-100) Edison
EDI-515-2810K
SM.CK016,96ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| Kolor | Natural |
| EAN13 Barcode | 5036140007949 |
| Długość | 550 mm |
| Głębokość całk. | 55 |
| Długość całkowita | 655 |
| Waga całkowita | 0.86 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 5152810K |
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Szerokość | 9mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 550mm |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | |
| Numer produktu | CHS-9 x 550 |
| Szerokość | 9mm millimetre |
| Tensile Strength | 80kg |
| Pack Quantity | 100 |