Opaski zaciskowe 9x780mm 100szt. Edison EDI5151410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 9x780mm 100szt. Edison EDI5151410K
Edison EDI-515-1410K
EDI5151410K
OPASKI ZACISKOWE NATURALNES9.0x780mm 100szt. Edison
EDI-515-1410K
SM.CK016,174,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stosowane do zaciskania kabli, węży gumowych, przewodów o różnych kształtach i przekrojach. Dostarczane w paczkach po 100 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 39121703 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 5151410K |
| EAN13 Barcode | 5036140256330 |
| Size | 9.0x780mm |
| Kolor | Natural |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Długość | 9mm millimetre |
| Lock Type | Pawl |
| Materiał | Nylon |
| Szerokość | 780mm |
| Tensile Strength | 80kg |
| Pack Quantity | 100 |