Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową ISO/DIN Indexa IND1448640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$500.12
Cena regularna:
$406.61
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową ISO/DIN Indexa IND1448640K
Indexa IND-144-8640K
IND1448640K
DIN69871-A,50 SZ1 TENSION/COMPRESSION TAP HOLDER Indexa IND1448640K
IND-144-8640K
SM.CK016,1499ZLNE
ISO/DIN 69871-A Chwyt stożkowy
Oprawki z kompensacją osiową. Odpowiednie do użycia w wiertarkach
stacjonarnych oraz centrach obróbczych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140285361 |
| Supplier Part No. | 1448640K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 38mm millimetre |
| Shank Size | DN40 |
| l | 62mm |
| Collet Size (d) | SC19 |
| Tapping Range | M3-M12 |