Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową MAS Indexa IND1448612K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
369,53 €
Cena regularna:
300,43 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do gwintowania z kompensacją osiową MAS Indexa IND1448612K
Indexa IND-144-8612K
IND1448612K
BT40 SZ2 TENSION/COMPRESSION TAP HOLDER INDEXA IND1448612K
IND-144-8612K
KC-016,1359ZN/SM.[NM]
Oprawki z kompensacją osiową. Odpowiednie do użycia w wiertarkach stacjonarnych oraz centrach obróbczych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Rozmiar tulejki | SC31 |
| Compression Range | 15.0 |
| Dimensions D | 55mm |
| Dimensions l | 93 mm |
| EAN13 | 5036140285323 |
| Extension Range | 15.0 |
| Range | M6-M20 |
| Shank | BT40 |
| Oznaczenie | IND-144-8612K |
| UNSPSC | 27112807 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 55.0mm |
| Shank Size | BT40 |
| l | 93mm |
| Collet Size (d) | SC31 |
| Tapping Range | M6-M20 |