Oprawka do imaków T.00 VEE szybkowymiennych Indexa IND4455110K
Cena regularna:
$131.43
Cena regularna:
$106.86
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.00 VEE szybkowymiennych Indexa IND4455110K
Indexa IND-445-5110K
IND4455110K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.00 VEE Indexa IND4455110K
IND-445-5110K
Opis produktu
Typ VeeOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 27mm |
| Producent | Indexa |
| C | 28mm |
| D | 8mm |
| d Max | 11mm |
| E | 13mm |
| Kod EAN13 | 5036140060340 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 11mm |
| G | 13.5mm |
| Lumens | 58mm |
| Nr produktu | IND-445-5110K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T |
SM.CK016,228,7ZLNE