Oprawka do imaków T.00 szybkowymiennych Indexa IND4455010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
103,99 €
Cena regularna:
84,54 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.00 szybkowymiennych Indexa IND4455010K
Indexa IND-445-5010K
IND4455010K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.00 Indexa IND4455010K
IND-445-5010K
Opis produktu
Typ standardowyOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 27mm |
| Producent | Indexa |
| C | 28mm |
| D | 7mm |
| E | 13mm |
| Kod EAN13 | 5036140060296 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 11mm |
| Lumens | 58mm |
| Nr produktu | IND-445-5010K |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Used On | T |
SM.CK016,231,4ZLNE