Oprawka do imaków T.1 szybkowymiennych Indexa IND4455030K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do imaków T.1 szybkowymiennych Indexa IND4455030K
Indexa IND-445-5030K
IND4455030K
Oprawka do imaków szybkowymiennych T.1 Indexa IND4455030K
IND-445-5030K
Opis produktu
Typ standardowyOprawki do szybkowymiennych imaków
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| B | 44.5mm |
| Producent | Indexa |
| C | 32mm |
| D | 11mm |
| E | 22mm |
| Kod EAN13 | 5036140060319 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| F | 14mm |
| Lumens | 73mm |